Naczelny lekarz Polski : „Żylaki prowadzą do zakrzepów krwi i zablokowania naczyń krwionośnych. istnieje metoda ich wyleczenia!

Dr Robert Wilczyński jest polskim flebologiem. Do tej pory uważany jest za najlepszego specjalistę w leczeniu żylaków w kraju. Wszystkie znane osobistości, mające problem z żylakami, starają się zapisać do dr Wilczyńskiego na konsultację. Przyjeżdżają do niego pacjenci z Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii i innych krajów. Robert Wilczyński jest jednym z najważniejszych flebologów w Polsce. Napisał 32 książki naukowe i ma 3 razy tyle publikacji naukowych w czasopismach.

Robert Wilczyński: „Gwarantuję, że każda osoba z Polski, która ma problem z żylakami, otrzyma najnowszy lek, który leczy żylaki i rozpuszcza skrzepy krwi”.

Z konferencji prasowej Roberta Wilczyńskiego, naczelnego lekarza polskiego: „Żylaki prędzej czy później doprowadzą do oddzielenia skrzepu krwi i zablokowania naczyń krwionośnych. Śmiertelność z powodu żylaków w Polsce jest jedną z najwyższych na świecie. Samotna osoba z żylakami żyje nie dłużej niż 10-14 lat. »

Ekskluzywny wywiad z Robertem Wilczyńskim, naczelnym lekarzem z Polski: "Dlaczego żylaki to nie tylko dyskomfort i co zrobić, żeby się ich pozbyć?"

Korespondent: Dlaczego uważasz żylaki za niebezpieczną chorobę?

Robert Wilczyński: Czy wiesz, ile osób umarło z powodu żylaków w 2021 roku? W jednym z regionów w 2021 r. zmarło 55 tys. osób. Spośród nich ponad 31 tysięcy pochodzi z udaru. To ponad połowa. Żylaki to skrzepy krwi, które ostatecznie zatykają i rozrywają naczynia krwionośne. Ponadto cierpią absolutnie wszystkie narządy, nie tylko serce i mózg. Narządy wewnętrzne zawodzą, naczynia krwionośne pękają, tworzą się skrzepy krwi – wszystko to bardzo szybko zabija człowieka.

Oznacza to, że każda osoba z żylakami może w każdej chwili umrzeć lub stać się niepełnosprawną. W każdej chwili serce może zawieść, pęknie naczynie w mózgu, nerki się odłączą. Żadna osoba z żylakami nie jest bezpieczna. Każdy przemęczenie w pracy lub stres może zakończyć się niespodziewaną śmiercią.

Żylaki są jednym z liderów śmiertelności wśród wszystkich chorób naczyniowych.

Prawda jest taka, że wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest to naprawdę poważna choroba. Wielu ma nadzieję, że z czasem samo zniknie, co jest wielkim błędem. Żylaki mogą zniszczyć życie: powodują ciągły ból i opuchliznę. Odbija się to dużym dyskomfortem, rzutującym negatywnie na człowieka. Osoby z żylakami zawsze mają przebarwienia skóry, niebieskawy odcień, a w bardziej zaawansowanych przypadkach owrzodzenia troficzne. Osoby z żylakami muszą tak rozplanować swoją garderobę, aby ukryć ten problem: noszą luźne buty, długie spodnie i często ciemne pończochy.

Ale główne niebezpieczeństwo tej patologii żył polega na pojawieniu się zakrzepowego zapalenia żył, co może prowadzić do tego, że skrzepy krwi blokują światło żyły i przedostają się do płuc przez układ żyły głównej. W takim przypadku może dojść do zatorowości płucnej, która jest poważnym powikłaniem i czasami prowadzi do zgonu.

Jeśli żylaki osiągną zaawansowane stadium, może to prowadzić do dynamicznego nadciśnienia żylnego. Ciśnienie w układzie żylnym nie zmniejsza się tak, jak jest to konieczne, aby zapewnić prawidłowy dopływ krwi do tkanek. Rozwija się przewlekła niewydolność żylna. Najpierw pojawia się obrzęk, a następnie wraz z płynem krwinki (erytrocyty, leukocyty) dostają się do tkanki podskórnej. Rozwija się lipodermatoskleroza i przebarwienia. W wyniku zaburzeń mikrokrążenia i zastoju krwi, komórki skóry mogą obumierać i pojawiać się owrzodzenia troficzne. A to może już prowadzić do tego, że osoba będzie przykuta do łóżka.

W rzeczywistości ludzie, którzy próbują samodzielnie walczyć z żylakami (lub w ogóle nie walczą z chorobą), żyją z tykającą bombą zegarową. I szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem, dlaczego to robią. Jednak teraz istnieją dość skuteczne metody leczenia żylaków.

Korespondent: Mówisz o metodach chirurgicznych?

Robert Wilczyński: Oczywiście, że nie. Właściwie wolałbym odwieść wszystkich od takich interwencji. W tym laseroterapii. Niezależnie od kosztów tych procedur, interwencje te mogą mieć również wiele negatywnych skutków zdrowotnych, ponieważ mogą prowadzić do odwarstwienia zakrzepu krwi. Ale główną wadą operacji jest to, że po prostu eliminuje problem kosmetyczny, to znaczy, że nie eliminuje przyczyny choroby.

Ponieważ przyczyna utrzymuje się, problem prawdopodobnie powtórzy się w przyszłości i to bardzo szybko, w ciągu 1-2 lat.

Jeśli chcesz raz na zawsze wyeliminować ryzyko żylaków, musisz wyeliminować przyczynę. Mechanizm, który powoduje rozwój żylaków, to nieprawidłowe działanie zastawek żylnych, a to powoduje cofanie się krwi (refluks).

Rozwój żylaków. Żyła normalnie funkcjonująca bez patologii zastawki żylnej (A). Żylaki ze zdeformowaną zastawką, upośledzonym przepływem krwi i cienkimi, rozciągniętymi ścianami żylnymi (B).

Podczas operacji, żyły są częściowo lub całkowicie oczyszczone, ale normalna praca zastawek nie zostaje przywrócona. Ten problem może się powtórzyć. Dlatego nie polecamy już takich operacji w naszej klinice.

Korespondent: Jaką terapię poleciłbyś teraz w przypadku żylaków?

Robert Wilczyński: Istnieje bardzo dobry lek, który pomaga również w chorobach zwyrodnieniowych żylaków o nazwie Fleboxin, który został opracowany jeszcze w 2019 roku w Europejskim Instytucie Chirurgii Naczyniowej. Ponieważ ten lek jest przeznaczony do użytku domowego, a sam instytut nie jest zainteresowany działalnością komercyjną, to kosztuje on grosze w porównaniu do leków sprzedawanych w aptekach, nie mówiąc już o tym, że ten lek naprawdę pomaga!

Korespondent: Czy może Pan podać konkretne przykłady skutków stosowania tego leku w leczeniu żylaków?

Robert Wilczyński: Tak, oczywiście. Mógłbym opowiedzieć o setkach przypadków, ale skupię się na tych, które najlepiej ilustrują wszystkie korzyści płynące z leczenia tym lub innym produktem:

Kobieta. 54 lata.
Żyły całkowicie wyzdrowiały. Przebieg leczenia: 4 tygodnie.

Terapia żylaków u innej kobiety. Ma 44 lata. Ból nie do zniesienia, który towarzyszył jej przez 2 lata, całkowicie zniknął. Żyły wyzdrowiały.

Terapia żylaków. 62-letnia kobieta. Tabletki Fleboxin były używane przez 2 miesiące. Żyły wyzdrowiały.

Zdjęcia wyraźnie pokazują, że Fleboxin nie tylko usuwa objawy choroby, ale także uruchamia procesy regeneracyjne żylaków. W rezultacie żyły zostają oczyszczone.

Zgodnie z wynikami badań, a także z własnego doświadczenia, Fleboxin jest uważany za jedną z głównych metod leczenia żylaków w naszej klinice. A świetne jest to, że możesz go używać w domu. W końcu wiele osób nie chce zwracać się o to do profesjonalistów. I można je zrozumieć, zwłaszcza w świetle ostatnich wydarzeń. Fleboxin pomaga samodzielnie pozbyć się żylaków.

Korespondent: Fleboxin to żel czy tabletki?

Robert Wilczyński: To tabletki, które dzięki specjalnej formule pomagają zatrzymać powstawanie żylaków i mogą zregenerować żyły. Unikalny przepis naukowców Wintex. Nie ma takiego drugiego produktu na świecie.

Ponadto nie jest to produkt chemiczny, ale pod wieloma względami produkt naturalny, co praktycznie wyklucza reakcje alergiczne i inne problemy w trakcie leczenia. Ponadto zazwyczaj nie wywiera szkodliwego wpływu na organizm i nie naraża organizmu na działanie różnych związków chemicznych.

Korespondent: Jeśli Fleboxin nie jest dostępny w aptekach, gdzie mogę go dostać?

Robert Wilczyński: To bardzo proste, tabletki Fleboxin można otrzymać kontaktując się z Instytutem Chirurgii Naczyń przez oficjalną stronę internetową lub wypełniając poniższy formularz. Produkt regularnie uczestniczy w różnych programach charytatywnych, co czyni go prawdziwie społecznym.

Na przykład firma Fleboxin uczestniczy obecnie w specjalnym programie "Kraj bez zwrotów", w którym produkt jest dostępny po obniżonej cenie.

Fleboxin może pomóc nawet w najbardziej zaawansowanych przypadkach żylaków, dlatego jest polecany nawet w ciężkich postaciach choroby. Może być również stosowany w celach profilaktycznych.

Chcę podzielić się wynikami badań po zakończeniu kuracji Fleboxin, która mile zaskoczyła wielu specjalistów i naukowców. To prawdziwe zbawienie dla tych, którzy cierpią na żylaki.

1. Skuteczność preparatu Fleboxin oblicza się zwykłą metodą (w badaniach wzięło udział 570 ochotników):

 • Eliminacja bólu: 99%.
 • Zmniejszony obrzęk nóg: 98%.
 • Redukcja ciężkości i dyskomfortu w nogach: 99%.
 • Brak teleangiektazji: 98%.
 • Likwidacja żylaków: 93%.
 • Poprawa przebarwień: 96%.

2. Nie zgłoszono żadnych niepożądanych skutków ubocznych, w tym reakcji alergicznych.

3. Fleboxin - uznany środek w walce z żylakami.

Oprócz Europejskiego Instytutu, produkt ten został również przetestowany w Ameryce na New York University of Flebology and Hematology. Badania w pełni potwierdziły te dane. Amerykanie wykazali się jeszcze lepszym wskaźnikiem powrotu do zdrowia. Kraje Ameryki Łacińskiej wykazują duże zainteresowanie produktem. Wszystkie badania wykazały, że produkt ten jest niezwykle skuteczny.

Korespondent: Myślę, że nasi czytelnicy byliby zainteresowani tym, jak kupić Fleboxin w ramach specjalnego programu.

Robert Wilczyński: Ten program jest obecnie dostępny tylko w niektórych regionach. Nadal brakuje krajowych zdolności produkcyjnych. Gdy ilość dla tego regionu zostanie wyczerpana, program zostaje tymczasowo „wstrzymany” i oczekuje na następną wysyłkę.

Aby otrzymać produkt, wystarczy złożyć zamówienie w poniższym formularzu na stronie, podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, aby członek Poradni mógł się z Tobą skontaktować. Jeśli widzisz formularz zamówienia, oznacza to, że produkt nie jest wyprzedany w Twoim regionie. Osobiście gwarantuję każdemu możliwość zakupu produktu.

Warunki otrzymania Fleboxin w ramach programu:

 • Mieszkać w regionie uczestniczącym w programie
  Tylko mieszkańcy regionów, w których program promocyjny jest aktualnie realizowany
 • Wyłącznie do użytku osobistego
  Jest to konieczne, aby walczyć ze sprzedawcami, którzy próbują kupić Fleboxin hurtowo i odsprzedać go z własnymi znacznikami
 • Złóż wniosek przez oficjalną stronę programu w poniższym formularzu zgłoszeniowym
  Oficjalna strona internetowa to gwarancja ceny producenta i ochrona przed resellerami

Korespondent: Czy chciałbyś powiedzieć coś jeszcze naszym czytelnikom przed zakończeniem wywiadu?

Robert Wilczyński: Chcę im powiedzieć, żeby się nie poddawali, aby dbali o swoje zdrowie. Możecie nawet nie podejrzewać, że macie żylaki. Ta choroba zaczyna się zupełnie niepostrzeżenie: początkowo pojawia się tylko ociężałość i zmęczenie nóg, po silnym napięciu nogi puchną i cała sieć naczyniowa staje się widoczna itp. W efekcie nawet nie zdajesz sobie sprawy, że poważny problem zdrowotny jest już obecny. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zacznij profilaktykę lub leczenie już teraz. Z naszej strony zrobiliśmy wszystko, co możliwe, aby niezbędne leczenie było dostępne dla każdego.

Specjalnie dla naszych Czytelników organizujemy losowanie, w którym można otrzymać „Fleboxin” z rabatem od 5% do 100%. Warto zauważyć, że warunki są ograniczone! W tej chwili losowanie jest ważne tylko do 29 marca 2022 włącznie. Więc pospiesz się!


Korespondent: Dziękuję za rozmowę! Mam nadzieję, że gdy nasi czytelnicy z Polski dowiedzą się o tym remedium, na pewno wykorzystają go, aby się ratować!

Dodano 12 godzin temu | Od redakcji: Ważne wiadomości! Obecnie program działa we wszystkich regionach Polski do 29 marca 2022 włącznie. Do końca promocji oryginalny produkt Fleboxin z rabatem do 100% może otrzymać każdy za pośrednictwem oficjalnej strony. W tej chwili pozostałe saldo pakietów promocyjnych: 43 szt.

Otwórz przecenione pudełko lub znajdź darmowe opakowanie!
100%
100%
100%
100%
100%
100%
100%
100%
100%

Pozostała Ci 1 próba!
Spróbuj ponownie!

Gratulacje!

Możesz odebrać produkt z 100% zniżką za jedyne 0 PLN

ODBIERAM
UWAGI:
Gabriela Michalak

Jestem ci bardzo wdzięczna za informację o Fleboxin. Od dawna szukam czegoś, co pomoże wyleczyć żylaki, nogi są ciągle opuchnięte, żyły wybrzuszają się. Czekam na wysyłkę! Dziękuję!

Maja Kubiak

Miałam żylaki drugiego stopnia. Były i minęły... wszystko odeszło w miesiąc! Dzięki ekspertom! Fleboxin to prawdziwy cud! Wszystkiego najlepszego i życzę wszystkim powodzenia!

Agata Pawlak

Popieram! Fleboxin to bardzo skuteczny środek na żylaki! Żyły wróciły do normy w ciągu tygodnia. Jakby to się nigdy nie wydarzyło. Zostawiłam wniosek na oficjalnym formularzu półtora miesiąca temu, przynieśli go do domu w 4 dni! Dzięki!

Katarzyna Chmielewska

Dziękuję! Wyróbowałam Fleboxin, czuję się świetnie, jakbym była o 20 lat młodsza. Zobaczmy, jak będzie za tydzień!

Elżbieta Chmielewska

Nie martw się i używaj Fleboxin. Najważniejsze jest przestrzeganie metody dawkowania, która jest wskazana w instrukcji.

Blanka Sokołowska

Ludzie, pomóżcie! Żylaki nie dają życia. Po prostu nie wiem już, co mam robić. Od czasu do czasu używam różnych środków, ale one nie pomagają :(

Bianka Nowak

Weź Fleboxin na stronie producenta, nie pożałujesz. Próbowałam już różnych środków. Dziękuję mamo za znalezienie tego artykułu i zmuszenie mnie do zakupu. Teraz nie ma śladu pęczniejących żył!

Iga Błaszczyk

Jak kupić ten Fleboxin?

Lena Włodarczyk

Oto link do Fleboxin, pospiesz się, jest promocja. Bardzo mi pomógł

Julia Błaszczyk

Przyjaciele, czy ktoś zamawiał z Kalisza? Jak długo idzie?

Aleksandra Krupa

Witam, ja też jestem z Kalisza, a Fleboxin zamówiłam na stronie producenta, co prawda dawno, wtedy nie było takiej promocji. Dużo zapłaciłam, ale nie żałuję. Żylaki ustąpiły w ciągu dwóch tygodni, a od ponad pół roku nie wychodzą nowe. Przesyłka szła 3 dni.

Iga Woźniak

To po prostu niesamowite, polecam wszystkim. Po tym, jak odkryłam Fleboxin, nie było potrzeby stosowania innych leków!

Gabriela Szymańska

Czy wynik jest naprawdę tak skuteczny!? Wtedy może warto zamówić dla siebie.

Oliwia Szczepańska

Opowiem wam moją historię, miałam podobne doświadczenie. Żyły w moich nogach również zaczęły wyskakiwać. Zaczęłam szukać sposobów na poradzenie sobie z tym problemem. Potem natknęłam się na artykuł, postanowiłam zamówić Fleboxin. Przesyłka dotarła w ciągu 5 dni, zaczęłam z niej korzystać. A jak dobrze, że go kupiłam - 20 dni i żylaki zniknęły. I ogólnie rzecz biorąc, dosłownie stałam się młodsza - najwyraźniej zdrowie naprawdę zależy od czystości naczyń. Weź to, nie pożałujesz.

Kaja Kucharska

Widzę, że nie tylko ja mam takie problemy, dzięki Bogu, że ten Fleboxin wpadł mi w oko, uratował mnie od żylaków, tak szybko, jak nie udało się tego zrobić dziesiątce leków i preparatów! Dobrze, że kiedyś sama trafiłam na stronę producenta i zostawiłam kontakt, co prawda wtedy nie było akcji, prawie zapłaciłam połowę pensji, ale żylaki się od tego czasu nie pojawiły, było warto!

Łucja Sikora

Powiedzcie ludzie, czy to pomoże?

Sandra Wątpliwości

Niewątpliwie! Fleboxin działa bardzo silnie, a co najważniejsze nie szkodzi zdrowiu. Więc pospieszcie się z zamówieniem! Całkowicie pomógł mi oczyścić naczynia krwionośne z zakrzepów.

Kalina Krawczyk

Dziękuję, Fleboxin bardzo szybko pomógł! Zamówiłam z oficjalnej strony producenta ! Nie zwlekaj z leczeniem, lepiej pozbądź się tych problemów z żylakami już teraz, aby nie stać się niepełnosprawnym po udarze, kiedy nie możesz się nawet ruszyć.

Julita Wątpliwości

Dziękuję za artykuł! Gdyby nie on, nie uwierzyłabym, że Fleboxin jest naprawdę tak skuteczny! Mieszkałam z mężem, który miał żylaki od ponad 5 lat. Po tym, jak zaczęłam zmuszać go do stosowania Fleboxin, żyły wróciły do ​​normy, żadna operacja nie była konieczna! Mówi, że teraz czuje, że ma maksymalnie 30 lat!

Anna Kaczmarek

Wynik po prostu przerósł moje oczekiwania. Ciężkość nóg i nabrzmiałe żyły zniknęły w 3 tygodnie! Zamówiłam jeszcze kilka paczek dla moich znajomych, którzy mają ten sam problem.

Angelika Wiśniewska

Dzisiaj dosłownie zamówiłam.
W tej chwili trwa świetna promocja, pospieszcie się! Wygraliście 40% zniżki!
Zamówiłam na oficjalnej stronie producenta, bardzo szybko oddzwonili i potwierdzili zamówienie.

Klaudia Kamińska

W prywatnej aptece Fleboxin kosztuje sporą kwotę, więc nie odważyłam się kupić, szkoda było pieniędzy. I tutaj wygrałem 40% rabatu i od razu zamówiłam. Z każdym dniem czuję się lepiej, ale wydaje mi się, że to nic niezwykłego.

Julia Górecka

Sama używam Fleboxin, koleżanka mi go przyniosła. Żylaki wyleczyłam w około dwa i pół miesiąca.

Apolonia Baranowska

Od kilku lat próbowałam leczyć żylaki i wszystko na próżno. Postanowiłam spróbować Fleboxin, o którym mówił tutaj profesor, wszystko wróciło do normy po 2 tygodniach. Teraz biegam jak młody człowiek. Tyle dobrego, że producent przyjmuje zgłoszenia przez pecjalną stronę internetową, nie musisz nigdzie iść! I Zastanawiam się, gdzie był wcześniej?!

Patrycja Borkowska

Przeczytałam artykuł i od razu postanowiłam zamówić Fleboxin. Faktem jest, że lekarze przepisali mi operację rozciągnięcia żył. Teraz zamieszczam wyniki. Fleboxin przybył bardzo szybko. Już w pierwszych dniach widzę zmiany i po prostu nie mogłam się powstrzymać, żeby o tym tutaj nie napisać – bezpośrednio widzę, jak żyły coraz mniej wybrzuszają się z dnia na dzień, duże sęki stały się o połowę mniejsze. Dziękuję bardzo, teraz mogę normalnie żyć!

Aniela Jabłońska

Ludzie, powiedzcie mi, gdzie go kupiliście? Fleboxin nie jest sprzedawany w aptekach. Chciałabym nie dać się nabrać na podróbkę!

Urszula Tomaszewska

Powtarzam raz jeszcze, dla tych, którzy nie zrozumieli, co zostało napisane w artykule: Fleboxin można zamówić TYLKO na oficjalnej stronie producenta, aby się nie pomylić wystarczy kliknąć „Przejdź do strony producenta”, przycisk poniżej! Specjalnie dla mieszkańców Twojego regionu - możesz uzyskać zniżkę nawet do 100%, ale nie potrwa to długo, więc pospiesz się z zamówieniem!

Bianka Wójcik

Znakomity środek, uratował mnie od problemów z żylakami już w 2 tygodnie. I to nie tylko skuteczne, ale także z 100% rabatem.


Zamów Produkt

Zostaw Komentarz